Programma

  • Alle genres
  • Beeldende kunst
  • Dans
  • Film
  • Muziek
  • Theater
  • Verdieping / dialoog
vrijdag 16 september
vr
08:00
Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

EXODUS
Beeldende kunst
Stationsstraat
vr
11:00
Children of the Labyrinth

Children of the Labyrinth

Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
vr
11:00
Expositie: Uit het leven van een vlinder

Expositie: Uit het leven van een vlinder

Stefan Cools
Beeldende kunst
Museum De Domijnen
vr
12:00
Kolkata: Run in the Alley

Kolkata: Run in the Alley

door kunstenaars uit India en Nederland
Beeldende kunst
Marres
vr
12:00
Opening Exposities

Opening Exposities

Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof: Louis Derlon Foyer
vr
12:00
Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Studenten Visuele Communicatie | Asielzoekerscentrum Heerlen-Stg. De Vrolijkheid | Ans Repkes
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof: Louis Derlon Foyer
vr
12:00
Viewmaster

Viewmaster

No Access
Beeldende kunst
Voormalig NAVO-hoofdkwartier Cannerberg
vr
13:00
Paul van Tongeren

Paul van Tongeren

Festivallezing door de Denker des Vaderlands
Verdieping / dialoog
Theater aan het Vrijthof: Souterrain
vr
15:00
Festivalopening

Festivalopening

Boi Akih & Doré Kwartet
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
vr
16:05
MSM Film: Human Flow

MSM Film: Human Flow

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
vr
17:00
Música Temprana

Música Temprana

Misa Criolla
Muziek
Onze Lieve Vrouwebasiliek
vr
17:00
Gerrie Abels

Gerrie Abels

Stil Water
Theater
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
vr
19:15
Huelgas Esemble (MSM busreis naar Hasselt)

Huelgas Esemble (MSM busreis naar Hasselt)

Migrerende Franco-Flamands
Muziek
Sint Lambertuskerk Kiewit
vr
19:30
MSM Film: Here We Move, Here We Groove

MSM Film: Here We Move, Here We Groove

Film
Lumière Cinema
vr
20:00
philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

Het Gouden Kalf
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
vr
20:00
Pieter Dirksen - orgel

Pieter Dirksen - orgel

An Wasserflüssen Babylon
Muziek
Onze Lieve Vrouwebasiliek
vr
20:20
MSM Film: Sabaya

MSM Film: Sabaya

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
vr
20:30
Gerrie Abels

Gerrie Abels

Stil Water
Theater
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
vr
22:00
Rover | Roshanak Morrowatian

Rover | Roshanak Morrowatian

Kites
Dans
KUMULUS THEATER
vr
22:00
Boi Akih

Boi Akih

Storyteller
Muziek
Keizerzaal St. Servaasbasiliek
vr
22:00
Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Wanderer
Muziek
Sint Janskerk
zaterdag 17 september
za
08:00
Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

EXODUS
Beeldende kunst
Stationsstraat
za
11:00
Marleen Reynders & Ad Mosam Barock

Marleen Reynders & Ad Mosam Barock

De Exodus ontrafeld
Verdieping / dialoog
Sint Janskerk
za
11:00
Expositie: Uit het leven van een vlinder

Expositie: Uit het leven van een vlinder

Stefan Cools
Beeldende kunst
Museum De Domijnen
za
11:00
Children of the Labyrinth

Children of the Labyrinth

Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
za
12:00
Kolkata: Run in the Alley

Kolkata: Run in the Alley

door kunstenaars uit India en Nederland
Beeldende kunst
Marres
za
12:00
Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Studenten Visuele Communicatie | Asielzoekerscentrum Heerlen-Stg. De Vrolijkheid | Ans Repkes
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof: Louis Derlon Foyer
za
13:00
Ensemble 88

Ensemble 88

Exodus
Muziek
Sint Servaasbasiliek
za
13:00
Madhu Lalbahadoersing & Ruven Ruppik

Madhu Lalbahadoersing & Ruven Ruppik

Muziek
Lutherse kerk
za
13:00
Viewmaster

Viewmaster

No Access
Beeldende kunst
Voormalig NAVO-hoofdkwartier Cannerberg
za
15:00
Stile Antico

Stile Antico

The Journey of the Mayflower, Pilgrims and Recusants
Muziek
Kapel Zusters onder de Bogen
za
15:00
Ensemble Academy van Koninklijk Conservatorium Den Haag

Ensemble Academy van Koninklijk Conservatorium Den Haag

Compositieklas Martijn Padding
Muziek
Bonnefanten
za
15:00
Steve Reich & Bryce Dessner

Steve Reich & Bryce Dessner

& more minimal music
Muziek
Cultuurcentrum Hasselt
za
15:00
Pieter Dirksen - orgel en klavecimbel

Pieter Dirksen - orgel en klavecimbel

De Tien Geboden
Muziek
Kerk Vrangendael Sittard
za
15:00
Sine Solem

Sine Solem

Ontrafelde verbinding
Theater
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
za
17:00
Rover | Roshanak Morrowatian

Rover | Roshanak Morrowatian

Kites
Dans
KUMULUS THEATER
za
17:00
Schola Maastricht

Schola Maastricht

Exodus
Muziek
Sint Servaasbasiliek
za
17:00
Marco Blaauw & Christine Chapman

Marco Blaauw & Christine Chapman

Global Breath
Muziek
Sint Janskerk
za
17:00
Dyar

Dyar

Muziek
Waalse kerk
za
19:00
MSM Film: The Grapes of Wrath

MSM Film: The Grapes of Wrath

Film
Lumière Cinema
za
20:00
Concerto Soave

Concerto Soave

Mosè (vriendenconcert)
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
za
20:00
Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Wanderer
Muziek
Sint Janskerk
za
20:00
Gerrie Abels

Gerrie Abels

Stil Water
Theater
Theater Karroessel Geleen
za
20:20
MSM Film: Quo Vadis, Aida?

MSM Film: Quo Vadis, Aida?

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
za
20:30
Stile Antico

Stile Antico

The Journey of the Mayflower, Pilgrims and Recusants
Muziek
Sint Lambertuskerk (Sint-Lambrechts-Herk)
za
20:30
Abhishek Thapar

Abhishek Thapar

My home at the intersection
Theater
Theater aan het Vrijthof: DSM zaal
za
21:15
MSM Film: Latcho Drom

MSM Film: Latcho Drom

Film
Lumière Cinema
za
22:00
Jerez le Cam Quartet

Jerez le Cam Quartet

Reflejos Migrantes
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
za
22:00
Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Lampedusa
Muziek
Keizerzaal St. Servaasbasiliek
zondag 18 september
zo
08:00
Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

EXODUS
Beeldende kunst
Stationsstraat
zo
08:45
Tussen Hemel en Aarde

Tussen Hemel en Aarde

live radiouitzending op NPO Radio 4 (inclusief ontbijt)
Verdieping / dialoog
Lumière Cinema
zo
10:00
Dienst Sint Janskerk

Dienst Sint Janskerk

Verdieping / dialoog
Sint Janskerk
zo
10:00
Hoogmis Sint Servaasbasiliek

Hoogmis Sint Servaasbasiliek

Verdieping / dialoog
Sint Servaasbasiliek
zo
11:00
Hoogmis OLV Basiliek

Hoogmis OLV Basiliek

Verdieping / dialoog
Onze Lieve Vrouwebasiliek
zo
11:00
Abhishek Thapar

Abhishek Thapar

My home at the intersection
Theater
Theater aan het Vrijthof: DSM zaal
zo
11:00
Children of the Labyrinth

Children of the Labyrinth

Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
zo
11:00
Expositie: Uit het leven van een vlinder

Expositie: Uit het leven van een vlinder

Stefan Cools
Beeldende kunst
Museum De Domijnen
zo
11:00
Currende o.l.v. Erik Van Nevel

Currende o.l.v. Erik Van Nevel

Upon the Chant
Muziek
Clarenhofkapel
zo
11:00
Hoogmis

Hoogmis

Sint-Petruskerk
Verdieping / dialoog
St. Petruskerk Sittard
zo
12:00
MSM Film: Pelle de Veroveraar

MSM Film: Pelle de Veroveraar

Film
Lumière Cinema
zo
12:00
Kolkata: Run in the Alley

Kolkata: Run in the Alley

door kunstenaars uit India en Nederland
Beeldende kunst
Marres
zo
12:00
Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Studenten Visuele Communicatie | Asielzoekerscentrum Heerlen-Stg. De Vrolijkheid | Ans Repkes
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof: Louis Derlon Foyer
zo
13:00
kunstZ & Mohanad Mukhtar

kunstZ & Mohanad Mukhtar

Sinbad 7+
Theater
KUMULUS THEATER
zo
13:00
Pluto Ensemble

Pluto Ensemble

Euntes ibant et flebant (Stapvoets vertrokken zij, en weenden)
Muziek
Kapel Zusters onder de Bogen
zo
13:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
13:00
Viewmaster

Viewmaster

No Access
Beeldende kunst
Voormalig NAVO-hoofdkwartier Cannerberg
zo
14:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
14:30
MSM Film: Latcho Drom

MSM Film: Latcho Drom

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
zo
15:00
Harmonieorkest St. Agnes Bunde, Mannenkoor St. Caecilia Sweykhuizen en Brunssums Mannenkoor

Harmonieorkest St. Agnes Bunde, Mannenkoor St. Caecilia Sweykhuizen en Brunssums Mannenkoor

Refugees
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
zo
15:00
philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

Het Gouden Kalf
Muziek
Cultuurcentrum Hasselt
zo
15:00
Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Lampedusa
Muziek
Keizerzaal St. Servaasbasiliek
zo
15:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
15:00
Gerrie Abels

Gerrie Abels

Stil Water
Theater
Theater de Garage Venlo
zo
15:00
Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Wanderer
Muziek
Salviuskerkje Limbricht
zo
15:30
MSM Film: The Suspended Step of the Stork

MSM Film: The Suspended Step of the Stork

Film
Lumière Cinema
zo
15:45
Le Quatuor Idéal (MSM busreis naar Hasselt)

Le Quatuor Idéal (MSM busreis naar Hasselt)

Au bord de l'eau - Une promenade presque Classique
Muziek
Clarenhofkapel
zo
16:00
kunstZ & Mohanad Mukhtar

kunstZ & Mohanad Mukhtar

Sinbad 7+
Theater
KUMULUS THEATER
zo
16:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
17:00
La Fonte Musica o.l.v. Michele Pasotti

La Fonte Musica o.l.v. Michele Pasotti

Dante Nova
Muziek
Sint Martinuskerk
zo
17:00
Sine Solem

Sine Solem

Ontrafelde verbinding
Theater
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
zo
17:00
DYAR

DYAR

Muziek
Podiumkerkje Grevenbicht
zo
18:15
GEANNULEERD: Drums United

GEANNULEERD: Drums United

Birth of the Beat (slotconcert)
Muziek
Vrijthof
zo
20:00
The Perfect Eye

The Perfect Eye

Werner Mantz
Beeldende kunst
Bonnefanten